..


Nasz budynek znajduje się w samym centrum Wrocławia, w sercu dynamicznie rozwijającego się centum biznesu, zaledwie kilkaset metrów od Rynku. Do wielu urzędów, biur i instytucji można dotrzeć po krótkim spacerze.

Plac Solidarności, przy którym się mieścimy, jest doskonale skomunikowany z innymi częściami miasta. Dotrzesz tu bez problemu samochodem lub komunikacją miejską. Blisko stąd także do dworców PKP i komunikacji autobusowej.

Dysponujemy ponad 10 000 m2 powierzchni do wynajęcia.
Oferujemy nowocześnie odnowione pomieszczenia w wysokim standardzie.
Nasze biura dają wyjątkowe poczucie komfortu. Część z nich ma 3,5m wysokości. Tego nie znajdziesz w obiektach wznoszonych współcześnie.

Nasz budynek został gruntownie wyremontowany. Całą wentylację kompleksowo zmodernizowano i wyposażono część obiektu w nowoczesną instalację klimatyzacyjną.

Budynek jest przyjazny niepełnosprawnym. Na zewnątrz znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich, a przystosowaną do ich przewozu windą można dojechać na każde piętro.

Na każdej kondygnacji znajduje się nowocześnie urządzone pomieszczenie kuchenne, wyposażone w lodówkę, kuchenkę mikrofalową i inny sprzęt niezbędny do przygotowania posiłków. Można także je tutaj zjeść w przyjemnej atmosferze .

Na każdym piętrze są dostępne niedawno wyremontowane jasne, eleganckie toalety, w tym dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Starannie odnawiane są wszystkie części budynku, również te o charakterze zabytkowym


Przewiń do góry